אודות

 
 
ד"ר דוד סגל, מומחה למיילדות, לגינקולוגיה ולפריון, הוא רופא בכיר ביחידה להיריון בר-סיכון של המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה. במקביל לכך, הוא משמש כרופא נשים בכיר בשירותי בריאות כללית ומנהל המרכז לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית בדימונה. כמו כן, ד"ר סגל הוא סקסולוג (מטפל מיני) מוסמך וחבר באיט"ם (האגודה הישראלית לטיפול מיני).

ד"ר סגל עוסק זה למעלה מ-20 שנה ברפואת אם ועובר, כולל מעקבי היריון בכלל ובהריון בסיכון גבוה בפרט. עם תחומי עיסוקו נמנים גם: ניתוחים קיסריים, טיפולי פוריות מגוונים, ייעוץ מיילדותי וגינקולוגי, אולטרה-סאונד מיילדותי וגינקולוגי, כאבים ביחסי מין אצל נשים, בעיות זקפה אצל גברים ועוד.

ד"ר סגל דוד סיים את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה. התמחות במיילדות ובגינקולוגיה השלים במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה. הוא בעל תואר ראשון (B.Sc) בביולוגיה ותואר מוסמך (M.H.A) בניהול מערכות בריאות מטעם אוניברסיטת בן-גוריון, שם הוא משמש כיום כמרצה וכחוקר. כמו כן, ד"ר סגל כותב ומפרסם מאמרים בספרות המקצועית.
 
 

מרפאה פרטית בעומר

 
ד"ר סגל מקבל מטופלות ומטופלים בכל הגילאים במרפאתו הפרטית השוכנת בעומר, בסמוך לבאר-שבע. למרפאה מגיעות בין היתר נשים בהיריון, נשים המתכננות להרות ונשים המתקשות להיכנס להיריון. הוא מעניק ייעוץ אישי וליווי צמוד לכל מטופליו – הן לאלו המגיעים באופן פרטי והן למבוטחי כללית מושלם בעלות חלקית ולמבוטחי לאומי זהב בהחזר מול הקופה. שעות הקבלה במרפאה גמישות ונוחות.
 

צרו קשר
עם המרפאה לתיאום תור ולקבלת ייעוץ וליווי אישי: 077-3168989 או 052-2700220
 
מיילדות וגינקולוגיה – ד"ר דוד סגל